SYSTEMY INSTALACYJNE

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam korzystać z oferty tylko sprawdzonych producentów polskich i zagranicznych.


OSPRZĘT INSTALACYJNY

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferta osprzętu instalacyjnego jest naprawdę imponująca. W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty wiodących marek na rynku polskim i światowym. Daje to klientom bardzo duży wybór, gwarancję dobrej jakości i ceny.


SYSTEMY KANALIZACYJNE

Propujemy nowoczesne systemy kanalizacyjne, dostosowane do potrzeb użytkowników, ograniczające wpływ zanieczyszczeń komunalnych i deszczowych na środowisko zewnętrzne. Doradcy pomogą dobrać odpowiedni system i zapewnią fachowy montaż.


POMPY I HYDROFORY

Korzystanie z własnych ujęć wody wymaga zainstalowania odpowiedniej klasy urządzeń. Pompy i hydrofory, które proponujemy, to solidne urządzenia polskich i europejskich producentów, które charakteryzują się znakomitym wykonaniem, łatwością obsługi oraz długą żywotnością.


ODKURZACZE CENTRALNE

Nowoczesny system jakim jest centralny odkurzacz, charakteryzuje sie tym, że jest cichy, ekologiczny, zdrowy, funkcjonalny, prosty, wygodny oraz zapewnia perfekcyjną czystość. W naszej ofercie znajdziecie Państwo jednostki centralne, materiały instalacyjne, gniazda ssące oraz akcesoria do sprzątania tylko sprawdzonych producentów. Nasi specjaliści planują oraz montują odkurzacze centralne w Warszawie i okolicach.