KOTŁY

Firma Arma-San od wielu lat stawia na wdrażanie nowoczesnych technologii z zakresu techniki grzewczej. Oferowane przez nas kotły to produkty sprawdzonych, renomowanych firm należących do czołowych europejskich i światowych producentów. Pozwala nam to na dobór kotłowni indywidualnie dla każdego klienta, od kotłowni w małych domkach do kotłowni inwestycyjnych megawatowych. Dla klientów z Warszawy i okolic zapewniamy profesjonalny montaż i serwis kotłowni.


GRZEJNIKI

Obecnie oferta grzejników na rynku jest bardzo duża. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży grzejników pozwoliło nam na wybór sprawdzonych producentów. Są to grzejniki zaawansowane technologicznie, wyróżniające się jakością na tle konkurencji. Grzejniki posiadają wieloletnie gwarancje i zapewniają bezawaryjną pracę. Zapewniamy dobór grzejników według indywidualnych potrzeb i gustów klienta wraz z montażem.


KABLE GRZEJNE

Kable grzejne oferowane przez naszą firmę znajdują bardzo szerokie zastosowanie, min.: w instalacjach ogrzewania podłogowego wewnątrz pomieszczeń (domu, mieszkania, biura czy sklepu) jak również w instalacjach zewnętrznych do zabezpieczenia przeciwoblodzeniowego schodów, chodników i podjazdów do garaży, a także w do ogrzewania rur, rurociągów i zbiorników, ogrzewania w chłodniach i mroźniach, ogrzewania w hodowli zwierząt oraz ogrzewania w ogrodnictwie i sadownictwie.


SYSTEMY KOMINOWE

System kominowy jest to bardzo ważny element naszego domu czy biura, ponieważ efektywna praca całego systemu grzewczego zależy od odpowiedniej regulacji ciągu kominowego.  Dzięki dobrze dobranemu systemowi kominowemu mamy pewność, że wszystkie spaliny z kotłów są prawidłowo odprowadzone, co przekłada się na bezpieczne użytkowanie obiektu.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo sytemy tylko sprawdzonych firm, a nasi doradcy pomogą dobrać odpowiedni system do każdego rodzaju budynku.


KOMINKI

Kolejnym źródłem ciepła w naszej ofercie są róznego rodzaju kominki. W sprzedaży posiadamy kominki tradycyjne oraz nowoczesne, kominki powietrzne, z płaszczem wodnym, kominki na zamówienie, wkłady oraz akcesoria kominowe. Wszystkie sprzedawane przez nas kominki spełniają rygorystyczne europejskie normy emisji spalin, a ich nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalne i ekologiczne grzanie.


REKUPERACJA

Rekuperacja w ostatnich latach stała się bardzo pożądanym systemem wentylacyjnym. Jako wentylacja mechaniczna wymienia powietrze w pomieszczeniach jak również odzyskuje ciepło. Rekuperatory, które oferujemy, są to urządzenia najwyższej jakości i spełniają najwyższe wymogi.

POMPY CIEPŁA


Pompy ciepła do podgrzewu ciepłej wody zarówno w nowym budownictwie  jak i w obiektach modernizowanych, gwarantują efektywne podgrzewanie wody użytkowej.

Pompy ciepła mogą wykorzystywać zarówno powietrze zewnętrzne jak i powietrze obiegowe do wydajnego i ekonomicznego podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Dzięki temu można ją stosować w nowych i już istniejących domach jednorodzinnych. Idealnym zastosowaniem dla pompy są sytuacje, kiedy trzeba chłodzić powietrze w pomieszczeniach – na przykład w piwnicach na wino czy też w komorach chłodniczych z artykułami spożywczymi.